en iyi saç ekim merkezi
En İyi Saç Ekilir

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
En iyi saç ekim merkezi

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi
Reklam

En iyi Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

en iyi saç ekimi yapan yer

En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları

Erkekler için en büyük estetik sorunlardan biri olan kellik, günümüzde saç ekimiyle çözülebilen bir sorun haline gelmiştir fakat en iyi saç ekim merkezi bulmak hayli zordur. Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi sıralamamızı mümkün olduğunca subjektif olarak değerlendirdik. Birçok kişi saç ekimi söz konusu olduğunda en doğru kararı verme konusunda arayışa girmektedir. İstanbul, ankara, izmir ve samsun şehirleri arasında en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları sıralamamızı forumlardaki yorumlara ve müşteri memnuniyet değerlendirmelerini araştırarak siz değerli okuyucularımızın seçim yapmasını kolaylaştırdık.

 

1- Lale Keskin Saç Ekim Merkezi

2004 yılından beri binlerce saç ekimi gerçekleştiren Lale Keskin, yurt dışından gelen birçok kişinin saç ekimi konusunda güvenle kendilerini emanet ettikleri yüksek hasta memnuniyeti oranından kolayca anlaşılabilmektedir. Daha önceleri Dora hospital’da hizmet veren Lale Keskin, Kendi kliniğini açarak uyguladığı gelişmiş bir yöntemi sayesinde cm2 başına 90-120 saç kökü gibi sık saç aralığı elde etmektedir. Bu sık saç aralığı ve doğal alın çizgisi sayesinde mükkemele yakın sonuçlar elde edebilmektedir. FUE tekniğini başarılı biçimde uygulayan klinik aynı zamanda, tıraşsız saç ekimi ve uzun saç ekimi gibi yöntemler de uygulamaktadır.

 

2- ASMED Hair

Türkiye’nin en ünlü saç ekim merkezi diyebileceğimiz ASMED, Koray Erdoğan yönetiminde saç ekiminde profesyonel çözümler sunmaktadır. Koray Erdoğan, yurtdışında da bir çok ülkede konferans veren dünyada saç ekim sektörünün önde gelen isimlerdendir. ASMED Hair, kaliteli sonuçlar elde edebilmek adına hasta konusunda seçici davrandıkları bilinmiktedir. Saç ekimi konusunda dünyanın bir çok yerinde hizmet veren ASMED, binlerce insana saç ekimi işlemi gerçekleştirmiştir. Ücretlendirmeleri çok yüksek olan saç ekim merkezi fiyat yüksekliğinden dolayı herkesin gitmesinin mümkün olmadığı saç ekim merkezi listemizde

3- Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

ankarada en iyi saç ekim merkezi

Saç ekiminde özellikle vertex (dairesel saç yapısı olan arka üst bölge) konusunda çok başarılı estetik çözümler sunan ve büyük bir müşteri memnuniyeti sağlayan DR. Muttalip Keser için Ankara’da en iyi saç ekim merkezi diyebiliriz. Yurt içi ve yurt dışında saç ekimi ihtiyacı olan kişilerin tercih ettiği sıcak kanlı hekim, gurbetçi vatandaşların tedavi edilmesi için hizmet vermektedir. Kimisi için iyi kimisi için kötü olan Mustafa Keser’in saç ekimi 3-4 güne bölmektedir. Sebebi ise donör bölgeyi tramvaya uğratmamak. Saç ekim merkezinde başarılı sonuçlar almak isteyen birçok kişi saç ekim çözümlerini başarılı biçimde uygulamaktadır. Yabancı hastalara yönelik hizmet vererek, saç ekimi konusunda sağlık turizmi imkanıyla hizmet veriliyor. Greft Başına 2,5 Euro almaktadır.

 

4- İsveç Klinik

istanbulda en iyi saç ekim merkezi neresi

İngiltere, Almanya ve Türkiye şubelerinde de hizmet veren klinik, bu üç ülkede oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Estetik merkezi denildiğinde son yıllarda birçok kişi için ilk akla gelen klinik olan İsveç Klinik birçok kolaylık sağlayarak sağlık turizmi konusunda da hizmet vermektedir.

 

5- Jale Senyurt Saç Ekim Merkezi

en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları

Vertex problemleri konusu hariç ön ve üst bölgelerde çok başarılı saç ekimleri gerçekleştiren Jale Şenyurt yine tavsiye ettiğimiz en iyi saç ekim uzmanlarındandır. Saç ekimi denildiğinde yine başarılı sonuçlar elde ederek hastalarını mutlu eden Jale Şenyurt bu bakımdan birçok müşterisini tatmin eden bir hizmet vererek, saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin muayenelerini yaparak saç ektirilecek olan alanın en doğru saç çizgisi yaratılarak doldurulması sağlanmaktadır. Saç ekim merkezi  olarak tercih edeceğiniz bu firmayla kısa sürede saç problemlerinizin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

6- Hayati Akbaş – FBM Tıp Merkezi

Saç ekimi konusunda Samsun’da da birçok hizmet alınacak klinik var. Ancak Karadeniz bölgesinde birçok kişi, saç ekimi için FBM Tıp Merkezini tercih ediyor. Özellikle erkeklerin ilgi gösterdiği klinik saç ekimi konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Burun ve göğüs estetiği gibi konularda da hizmet veren merkez, birçok kişinin ilk tercih ettiği durak oluyor. Hayati Akbaş ve kadrosu, oldukça memnun edici sonuçlar ortaya çıkarıyor.
n

 

7- Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

en iyi saç ekimi yapan hastane

Sağlık sektöründe oldukça yaygın bir isme sahip olan Acıbadem grubu, saç ekimi yaptırmak isteyenler için profesyonel estetik hekimleriyle çalışıyor. Saç ekiminde doğru çözümler üreten ve uluslararası uzmanlarla çalışan grup, Türkiye’nin birçok yerinde saç ekimini gerçekleştirmek için başvurulabilen Acıbadem grubu, estetik cerrahlarıyla başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

8- Arenamed

en iyi saç ekim doktoru

Saç ekiminde kişiye özel hizmet vermenin değerini çok iyi bilen uzmanların yer aldığı klinik, saç ekiminde ekip çalışmasının önemini bilerek hizmet vermektedir. Yıllardır birçok kişinin kendine olan güvenini arttırmış olan ve kellik sorununu çözen Arenamed ekibi, birbirinden farklı saç çizgileriyle kişiye özel saç tasarımı yaparak, doğru uygulamalarla kalıcı çözümler sunmaktadır.

 

9- Clinic Hair

izmirde en iyi saç ekim merkezi

Açıldığı ilk günden beri hasta memnuniyeti odaklı saç ekim işlemlerini gerçekleştiren Clinic Hair, 2001 yılından beri Yurtiçi hastalar dışında Almanya, İngiltere, Irak ve Sudan gibi yurtdışından gelen hastalara da hizmet vermektedir. 25 kişilik kadroya sahip klinikte diğer kliniklerdeki gibi yabancı misafiler için tercümanları bulunmaktadır.

En iyi Saç Ekim Merkezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç ekimi merkezinizi seçtiğinizde, güvenle uygulamanın sonucunu beklersiniz. Bunun için bazı konularda tedbirli davranmanız oldukça önemlidir. Örneğin saç ekimi merkezi seçimi ve saç ekimi yaptırmanızı gerektiren konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Saçlarınız tamamen dökülmeden saç ekimi yaptırırsanız daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz,
 • Saç ekiminde doğru yöntemin tercih edilmesi için hekimin deneyimi önemlidir,
 • Saç ekimi yaptıracağınız merkezin hasta deneyimlerini inceleyebilirsiniz,
 • Saç ekimi yaptırdıktan sonra hızlı çözümler beklemeniz acelecilik olabilir,
 • Kişide kişiye göre değişen saç çıkma süreci, saç ekiminin başarısını olumlu yönde etkiler,
 • Saç ekimi sadece erkeklerde değil kadınlarda da yapılabilir,
 • Saç ekiminde çözüm sağlayacak olan birçok alternatif saç ekimi yönteminin uygulandığı FUE tekniği ile gerçekleştirilmektedir.
 • Saç ekimi uygulaması konusunda kararlı olanlar, birkaç merkeze birden danışabilirler,
 • Doğru saç ekimi yönteminin tercih edilmesi, yıllarca kalıcı olacak bir sonucun alınmasını sağlayacaktır.
 • Saç ekimi için gereken ekipmanlar, uygulama merkezindeki hijyen ve güvenlik gibi birçok husus, kliniği seçmeniz konusunda size yol gösterici olacaktır.
 • Saç ekimi fiyatları hakkında da araştırma yapmanız işinizi kolaylaştıracak, bütçenize göre seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Kimler Saç Ekimi İçin Uygundur?

Saç ekimi için birçok kişi ideal aday değildir. Çünkü saçlara alınması gereken yerlerin belirlenmesi, donör olarak kullanılacak saçların seçilmesi hayati bir önem taşır. Donör saçların doğru biçimde alınması, sonrasında ise saç ekiminin başarılı olarak yapılması şarttır. Saçları çok az olan kişiler saç ekimi için uygun olmayabilir. Bu yüzden birkaç merkezden bilgi almak ve saç ekimi konusunda doğru karar verebilmek önemlidir.

Ayrıca saç ekimini kadınlar da tercih edilmektedir. Bu yüzden saçların gürleşmesi, erkek tipi saç dökülmelerinin önlenmesi ve saç ekimi konusunda kaş ekimi gibi alternatiflerin değerlendirilmesi söz konusu olabilir. Doğru uygulamalar yapılarak saçların gür ve güzel görünmesi mümkün olabilir.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları, saç teli hesabına göre hesaplanmaktadır. Her merkezde değişik fiyatlar söz konusu olsa da ortalama olarak belirlenen bir miktar vardır. Saç ekimi fiyatları konusunda daha net bir ücret öğrenebilmek için ekim merkezinden teklif almanız tavsiye edilir. Fiyat belirleyebilmeleri için öncelikle saç ekimi için ihtiyaç duyulan greft seviyesinin belirlenir. Bu yüzden herkes için teklif edilecek olan fiyat farklıdır.

Saç ekimi fiyatları büyükşehirlerde daha yüksek gibi görünse de, aslında fiyat açısından daha ekonomiktir. Çünkü sağlık turizmi kapsamında ihtiyacınız olan saç ekimi fiyatları konsept olarak belirlendiği içi konaklama masrafları ve hastane giderleri bu ücrete dahil olarak hesaplanabilmektedir.

kaynak: eniyi-haber.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ