en iyi saç ekim merkezi
En İyi Saç Ekilir

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
En iyi saç ekim merkezi

Ozzie Hair Solution ürünü nasıl, fiyatı ne kadar ve sağlıklı mı

Ozzie Hair Solution ürünü nasıl, fiyatı ne kadar ve sağlıklı mı
Reklam

Nedir bu EMR ve Ozzie Hair Solution?
Öncelikle bilmeniz gereken bir gerçek var ki FDA ( Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi ) onaylı sadece 2 ürün bulunmaktadır. Etken madde olan Finasterid ve Minoxidil.

Bu ürünler dışında saç çıkardığına dair resmi olarak onaylanmış bir ürün bulunmamaktadır. EMR Hair Solution ve Ozzie Hair Solution içeriği hakkında ise hiç bir bilgi yer almamaktadır.

Peki bu ürünler saç çıkarmış, fotoğraflar gördük?
Evet. Bu ürünlere kullanarak saç çıkarıldığını belirten bir çok öncesi/sonrası fotoğraflar görmüş olabilirsiniz. Ancak bu ürünleri analize göndermediğiniz sürece, etken maddelerinin ne olduğunu bilemezsiniz. Saç çıkması uğruna, kan kanseri, üreme bozuklukları, beyinde ciddi hasara sebep olabilir.

Deri yolu ile emilimi sağlanan bu ürünler kana karışmaktadır ve hiç bir denetime tabi olmamış bu ürünler uzun vade de umulmadık sağlık sorunları yaşamanızı sağlaması mümkündür.

Bu ürünlerin içeriğinde belki de yüksek dozda Finasterid ve Minoxidil olabilir. Zaten bu ürünlerde kanıtlanmış saç çıkaran ürünlerdir, peki FDA onaylı bu ürünler var iken neden denetimsiz, kaçak bir ürünü tercih edelim? Sağlık bu kadar ucuz mu?

Peki Finasterid ve Minoxidilin bile normal doz kullanımında yan etkileri var iken size sunulmuş bu içeriği bilinmeyen ürünlerde yüksek dozda Finasterid ve Minoxidil varsa bunun size vereceği hasarı da kabul ediyor musunuz?

Finasterid etken maddesi içeren Proscar kutusu sadece 25-30 TL, Minoxidil etken madde içeren bir sprey 50 – 60 TL civarıdır. Bu iki ürünün karışımını sizlere sağlayarak 400 – 800 TL arası fiyatlarla pazarlanması ile “işte saç çıkardık” soyulduğunuzu fark etmeniz gerekmektedir.

Sizlere tavsiyemiz; içeriğinin ve çalışma mekanizmasının ne olduğu bilinmeyen bu tip ürünleri temin etmemeniz, para vermemeniz ve en önemlisi sağlığınızı tehlikeye atmamanızdır.

EMR ve Ozzie Hair Solution ürünlerinde hiç bir barkod numarası bulunmamaktadır, translate ingilizcesi ile bir fotokopi çıktısı etiket yapıştırılmış ve açık ağızlı olarak el altından satışa verilmiş bir üründür. Kimin ürettiği bile belli değildir!

Sonuç olarak bu ürünlerin sahte olduğu, denetimsiz ve içeriklerinin ne olduğu bilinmediği için, kullanımını önermiyoruz. Her şeyin başı sağlık diyoruz, saçınız uğruna sağlığınızdan olmayın.

kaynak:sacekimisureci.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ